0881080.UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0881080.UR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0881080.UR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 80A 75VDC
Ngā Rauemi: 0881080.UR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0881080.UR
Tau Wae 0881080.UR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 80A 75VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13544 pcs Pepa Raraunga 0881080.UR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 75V Rahi / Rahi 0.394" L x 0.441" W x 0.268" H (10.00mm x 11.20mm x 6.80mm)
Raupapa 881 Wā Whakautu -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa F9971CT Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 3300 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
DC Resistance 56 mOhms Whakatauranga onamata 80A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA
Whakaaetanga cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
08832N
08832N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,14",MILL BASTARD,356MM
I roto i te taonga: 4253 pcs
Tikiake:
RFQ
0881070.UR
0881070.UR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 70A 75VDC
I roto i te taonga: 25900 pcs
Tikiake: 0881070.UR.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 60A 75VDC
Tikiake: 0881060.UR.pdf
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 3.28'
Tikiake:
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 90A 75VDC 2SMD
0885001.DR
0885001.DR
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1A 500VDC SMT
Tikiake: 0885001.DR.pdf
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: JUMPER WIRE CONNECTION KE/KG
Tikiake: 0881.0075.pdf
08836
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: UNIVERSAL FUEL INJECTOR CLEANER
I roto i te taonga: 173 pcs
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 100A 75VDC
Kaihanga: Schurter
Tikiake: 0881.0074.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel