0877004.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0877004.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0877004.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 4A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0877004.MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0877004.MXEP
Tau Wae 0877004.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 4A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99773 pcs Pepa Raraunga 0877004.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Raupapa 877 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 0877004EP
0877004MXEP
F3299
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 143.4 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0167 Ohms Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 40A
Whakaaetanga cULus, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN PLUG SATA 22POS R/A SMD
I roto i te taonga: 4852 pcs
Tikiake: 0877030001.pdf
RFQ
0877002.MXSSLPF38P
0877002.MXSSLPF38P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 2A 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 158473 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CONN SKT DIMM 240POS PCB
Tikiake: 0877050021.pdf
Whakaahuatanga: PWR RCPT RA THOLE GOLD 31POS
Whakaahuatanga: 1.27MM SATAPLG 2.5IN BLK GFLF
0877002.MRT1SSEP
0877002.MRT1SSEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 0877002.MRT1SSEP.pdf
0877002.MXEP
0877002.MXEP
Tikiake: 0877002.MXEP.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT SATA 22POS VERT PCB
Whakaahuatanga: PWR RCPT RA THOLE GOLD 20POS
0877004.MRET1P
0877004.MRET1P
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 4A 250VAC AXIAL
Tikiake: 0877004.MRET1P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel