087601.6MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
087601.6MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 087601.6MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 087601.6MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 087601.6MXEP
Tau Wae 087601.6MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142875 pcs Pepa Raraunga 087601.6MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Raupapa 876 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 087601.6EP
087601.6MXEP-ND
0876016MXEP
F4988
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.8 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0388 Ohms Whakatauranga onamata 1.6A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga cULus, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0876004.MXEP
0876004.MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 4A 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 156658 pcs
Tikiake: 0876004.MXEP.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: PWR CONN HDR R/A GOLD T/H 26POS
I roto i te taonga: 16148 pcs
Tikiake: 0876061001.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: PWR RCPT RA THOLE .76AULF 26POS
Tikiake: 0876071011.pdf
087601.6MRET1P
087601.6MRET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC AXIAL
Tikiake: 087601.6MRET1P.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 5A 250VAC AXIAL
Tikiake: 0876005.MRET1P.pdf
Tikiake: 0876005.MXEP.pdf
0876002.MXESZP
0876002.MXESZP
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 2A 250VAC AXIAL
Tikiake: 0876002.MXESZP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel