0876.160MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0876.160MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0876.160MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 160MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0876.160MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0876.160MXEP
Tau Wae 0876.160MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 160MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88230 pcs Pepa Raraunga 0876.160MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Raupapa 876 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 0876.160EP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.028 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 1 Ohms Whakatauranga onamata 160mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A