0875006.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0875006.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0875006.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 6A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0875006.MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0875006.MXEP
Tau Wae 0875006.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 6A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63921 pcs Pepa Raraunga 0875006.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Raupapa 875 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 875006.MXEP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 72.3 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.00891 Ohms Whakatauranga onamata 6A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A