0875.100MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0875.100MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0875.100MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0875.100MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0875.100MXEP
Tau Wae 0875.100MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 100MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70427 pcs Pepa Raraunga 0875.100MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.394" L (3.60mm x 10.00mm)
Raupapa 875 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 0875.100EP
0875100MXEP
F3280
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.0054 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 2.9 Ohms Whakatauranga onamata 100mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga cULus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0875.200MXEP
0875.200MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 200MA 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 73409 pcs
Tikiake: 0875.200MXEP.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: 3.96MM BREAKAWAY CUSTOM HDR
I roto i te taonga: 14641 pcs
Tikiake: 0874471002.pdf
RFQ
0875.250MRET1P
0875.250MRET1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 250MA 250VAC AXIAL
Tikiake: 0875.250MRET1P.pdf