0695040.PX4
Hua Hua
Tau Wae: 0695040.PX4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 40A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 1.0695040.PX4.pdf2.0695040.PX4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0695040.PX4
Tau Wae 0695040.PX4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 40A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98642 pcs Pepa Raraunga 1.0695040.PX4.pdf2.0695040.PX4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.421" L x 0.244" W x 0.689" H (10.70mm x 6.20mm x 17.50mm)
Raupapa 695 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 695040.PX4 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 2950 Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 40A Tae Green
Ngā Hua e hāngai ana
0697
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: TAPERED HANDLES
I roto i te taonga: 42749 pcs
Tikiake: 0697.pdf
RFQ
0695900.PX4
0695900.PX4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SHUNT MCASE 32V 2
I roto i te taonga: 80427 pcs
Tikiake: 0695900.PX4.pdf
RFQ
06966
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONTOUR SURFACE SANDING SPONGE 0
Tikiake:
0695030.L
0695030.L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 32VDC 50 PC
Tikiake: 0695030.L.pdf
06961N
06961N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,8",KNIFE SMOOTH,203MM
Tikiake:
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 32VDC AUTO LINK
Tikiake: 0695030.PX4.pdf
0695030.U
0695030.U
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 30A 32VDC
Tikiake: 0695030.U.pdf
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: ANTI ROTATION WASHER
Tikiake: 0696.0033.pdf
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 40A 32VDC
Tikiake: 0695040.U.pdf
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 25A 32VDC
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 40A 32VDC 50 PC
Tikiake: 0695040.L.pdf
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 25A 32VDC AUTO LINK
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel