0695020.PX4
Hua Hua
Tau Wae: 0695020.PX4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 20A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 1.0695020.PX4.pdf2.0695020.PX4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0695020.PX4
Tau Wae 0695020.PX4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 20A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117986 pcs Pepa Raraunga 1.0695020.PX4.pdf2.0695020.PX4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.421" L x 0.244" W x 0.689" H (10.70mm x 6.20mm x 17.50mm)
Raupapa 695 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 695020.PX4 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 530 Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
Whakatauranga onamata 20A Tae Blue
Ngā Hua e hāngai ana
0695020.U
0695020.U
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 20A 32VDC
I roto i te taonga: 107339 pcs
Tikiake: 0695020.U.pdf
RFQ
0693-P
0693-P
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: HANDLE TAPER 0.875X2.59" PLASTIC
I roto i te taonga: 67817 pcs
Tikiake: 0693-P.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 25A 32VDC
Tikiake: 0695025.U.pdf
06930N
06930N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,8",KNIFE 2ND CUT,203MM
Tikiake:
0695025.PX4
0695025.PX4
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 25A 32VDC AUTO LINK
Tikiake: 0695025.PX4.pdf
0695015.L
0695015.L
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 15A 32VDC 50 PC
Tikiake: 0695015.L.pdf
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 15A 32VDC AUTO LINK
Tikiake: 0695015.PX4.pdf
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 32VDC AUTO LINK
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 30A 32VDC 50 PC
Tikiake: 0695030.L.pdf
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 25A 32VDC 50 PC
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 20A 32VDC 50 PC
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 15A 32VDC
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel