0688010.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0688010.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 10A 70VDC
Ngā Rauemi: 0688010.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0688010.MXP
Tau Wae 0688010.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 10A 70VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25380 pcs Pepa Raraunga 0688010.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 70V Rahi / Rahi 0.248" Dia x 0.992" L (6.30mm x 25.20mm)
Raupapa 688 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
Whakatauranga onamata 10A Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 2.5kA
Whakaaetanga cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: PRE-CRIMPED LEAD MLX MALE-TO-ML
I roto i te taonga: 4279 pcs
Tikiake: 0688014036.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: 5025790000 300MM WIRE ASSEMBLY
I roto i te taonga: 133832 pcs
Tikiake: 0688012338.pdf
RFQ
0688006.MXP
0688006.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 6A 70VDC
Tikiake: 0688006.MXP.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 5A 70VDC
Tikiake: 0688005.MXP.pdf
Whakaahuatanga: HARNESS ASM NEXTEER 38019756 R00
Tikiake:
Whakaahuatanga: WIRE ASSEMBLY HARNESS
Tikiake:
Whakaahuatanga: HARNESS ASM NEXTEER 38008875
Whakaahuatanga: USB 2.0 TYPE C TO C WHITE CABLE,
Whakaahuatanga: CONNECTOR ASSEMBLY
Whakaahuatanga: PRE-CRIMPED LEAD PICO-EZMATE FE
Whakaahuatanga: 56134-9000 DOUBLE END 150MM LENG
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel