0677.800DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0677.800DRT4P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0677.800DRT4P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0677.800DRT4P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0677.800DRT4P
Tau Wae 0677.800DRT4P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75660 pcs Pepa Raraunga 0677.800DRT4P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Raupapa 677 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 3.25
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.125 Ohms
Whakatauranga onamata 800mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0677001.DRT4P
0677001.DRT4P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 1A 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 66281 pcs
Tikiake: 0677001.DRT4P.pdf
RFQ
0677.800DRT4
0677.800DRT4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 800MA 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 86673 pcs
Tikiake: 0677.800DRT4.pdf
RFQ
0677.800MXEP
0677.800MXEP
Tikiake: 0677.800MXEP.pdf
06770
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: SIGN ESD/STATIC 2"X0.75" 500PC