0675.600DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0675.600DRT4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0675.600DRT4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 600MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0675.600DRT4.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0675.600DRT4
Tau Wae 0675.600DRT4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 600MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 72877 pcs Pepa Raraunga 0675.600DRT4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Raupapa 675 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.469
DC Resistance 0.1504 Ohms Whakatauranga onamata 600mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A