067404.5DRT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
067404.5DRT4P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 067404.5DRT4P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 067404.5DRT4P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 067404.5DRT4P
Tau Wae 067404.5DRT4P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59916 pcs Pepa Raraunga 067404.5DRT4P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Raupapa 674 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 9.58
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0171 Ohms
Whakatauranga onamata 4.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
067406.3DRT4P
067406.3DRT4P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 67841 pcs
Tikiake: 067406.3DRT4P.pdf
RFQ
067404.5DRT4
067404.5DRT4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 4.5A 250VAC AXIAL