0673.200MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0673.200MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0673.200MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 200MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0673.200MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0673.200MXEP
Tau Wae 0673.200MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 200MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79601 pcs Pepa Raraunga 0673.200MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Raupapa 673 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0161
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 2.528 Ohms
Whakatauranga onamata 200mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0673.250DRT4
0673.250DRT4
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 250MA 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 64147 pcs
Tikiake: 0673.250DRT4.pdf
RFQ
0673.200MXE
0673.200MXE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 200MA 250VAC AXIAL