0672008.DRT4
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0672008.DRT4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0672008.DRT4
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 8A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0672008.DRT4.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0672008.DRT4
Tau Wae 0672008.DRT4 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 8A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 108607 pcs Pepa Raraunga 0672008.DRT4.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Raupapa 672 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 33.2
DC Resistance 0.0088 Ohms Whakatauranga onamata 8A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A