0672001.MXE
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0672001.MXE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0672001.MXE
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0672001.MXE.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0672001.MXE
Tau Wae 0672001.MXE Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 120263 pcs Pepa Raraunga 0672001.MXE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.433" L (3.90mm x 11.00mm)
Raupapa 672 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 0672 001
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.508 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
DC Resistance 0.1056 Ohms Whakatauranga onamata 1A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A