0665.125ZRLL
Hua Hua
Tau Wae: 0665.125ZRLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 125MA 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: 0665.125ZRLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0665.125ZRLL
Tau Wae 0665.125ZRLL Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 125MA 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6032 pcs Pepa Raraunga 0665.125ZRLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 665 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Wā Whakautu Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ko te poari Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 50A
Waehanga Kaihanga 0665.125ZRLL Momo Purihi 2.038 Ohm
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 125MA 250VAC RADIAL DC Resistance 0.0567
Whakatauranga onamata 125mA I teie nei - Te rerenga -