0665.050ZRLL
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0665.050ZRLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0665.050ZRLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0665.050ZRLL
Tau Wae 0665.050ZRLL Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4363 pcs Pepa Raraunga 0665.050ZRLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 665 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Wā Whakautu Board Mount (Cartridge Style Excluded) Ko te poari Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 50A
Waehanga Kaihanga 0665.050ZRLL Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD
DC Resistance - Whakatauranga onamata 50mA
I teie nei - Te rerenga - Tae -
Katoa Slow Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
I roto i te taonga: 407446 pcs
Tikiake: 0665-0-15-15-30-27-10-0.pdf
RFQ
0665.063ZRLL
0665.063ZRLL
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 63MA 250VAC RAD
I roto i te taonga: 5521 pcs
Tikiake: 0665.063ZRLL.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0665-0-15-80-30-14-10-0.pdf
0665.050HXLL
0665.050HXLL
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD
Tikiake: 0665.050HXLL.pdf
0665.063HXSL
0665.063HXSL