066306.3ZRLL
Hua Hua
Tau Wae: 066306.3ZRLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 066306.3ZRLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 066306.3ZRLL
Tau Wae 066306.3ZRLL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5620 pcs Pepa Raraunga 066306.3ZRLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 663 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 360
DC Resistance 0.007 Ohms Whakatauranga onamata 6.3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 63A
Whakaaetanga CSA, KTL, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
066306.3HXSL
066306.3HXSL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD
I roto i te taonga: 4798 pcs
Tikiake: 066306.3HXSL.pdf
RFQ
06632
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SHPG PKG TP 1.88"X54.6YD