0663.500HXLL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0663.500HXLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0663.500HXLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0663.500HXLL
Tau Wae 0663.500HXLL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5091 pcs Pepa Raraunga 0663.500HXLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 663 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 2.5
DC Resistance 0.187 Ohms Whakatauranga onamata 500mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A