0663.050HXLL
Hua Hua
Tau Wae: 0663.050HXLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0663.050HXLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0663.050HXLL
Tau Wae 0663.050HXLL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5996 pcs Pepa Raraunga 0663.050HXLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 663 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can, Vertical
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.03
DC Resistance 7.753 Ohms Whakatauranga onamata 50mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A
Whakaaetanga CSA, KTL, SEMKO, UL, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
06623.15HXSL
06623.15HXSL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 3.15A 250VAC RADIAL
I roto i te taonga: 4175 pcs
Tikiake: 06623.15HXSL.pdf
RFQ
0663.050MALL
0663.050MALL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 50MA 250VAC RAD
I roto i te taonga: 5134 pcs
Tikiake: 0663.050MALL.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THRU 3/0-6AWG
Tikiake: 0662220000.pdf
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 63MA 250VAC RAD
Tikiake: 0663.063MALL.pdf
06623.15ZRLL
06623.15ZRLL