0662004.HXSL
Hua Hua
Tau Wae: 0662004.HXSL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0662004.HXSL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0662004.HXSL
Tau Wae 0662004.HXSL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 4A 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5582 pcs Pepa Raraunga 0662004.HXSL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 662 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can, Vertical
Ētahi Ingoa 0662004
0662004HXSL
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 7.9 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.013 Ohms
Whakatauranga onamata 4A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 40A Whakaaetanga CSA, UL