0662.200ZRLL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0662.200ZRLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0662.200ZRLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0662.200ZRLL
Tau Wae 0662.200ZRLL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4907 pcs Pepa Raraunga 0662.200ZRLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 662 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can, Vertical
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.024
DC Resistance 2.256 Ohms Whakatauranga onamata 200mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A