0662.063ZRLL
Hua Hua
Tau Wae: 0662.063ZRLL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 63MA 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 0662.063ZRLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0662.063ZRLL
Tau Wae 0662.063ZRLL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 63MA 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4155 pcs Pepa Raraunga 0662.063ZRLL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.333" H (8.50mm x 8.45mm)
Raupapa LT-5™ 662 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can, Vertical
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.001
DC Resistance 3.866 Ohms Whakatauranga onamata 63mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A