0617010.MXEP
Hua Hua
Tau Wae: 0617010.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 10A 250V AXIAL
Ngā Rauemi: 0617010.MXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0617010.MXEP
Tau Wae 0617010.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 10A 250V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 304284 pcs Pepa Raraunga 0617010.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Raupapa 617 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 217.635
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0063 Ohms
Whakatauranga onamata 10A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CE, UR