0603L050SLYR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0603L050SLYR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0603L050SLYR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 6V 500MA 0603
Ngā Rauemi: 0603L050SLYR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0603L050SLYR
Tau Wae 0603L050SLYR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 6V 500MA 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97096 pcs Pepa Raraunga 0603L050SLYR.pdf
Momotuhi - Max 6V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 100ms Te matotoru (Max) 0.030" (0.75mm)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa POLY-FUSE®, LoRho
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 350 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 70 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric), Concave Ētahi Ingoa F5760TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 500mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 1A Anei - Max 50A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 500mA Whakaaetanga cURus, TUV