0514005.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0514005.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0514005.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 5A 500VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0514005.MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0514005.MXEP
Tau Wae 0514005.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 5A 500VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46891 pcs Pepa Raraunga 0514005.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 514 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Ētahi Ingoa F10128 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 6.14 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0636 Ohms Whakatauranga onamata 5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 5kA
Whakaaetanga CE, cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: PMI BASE 1INCAND S6 CNDLBR SLDR
I roto i te taonga: 5615 pcs
Tikiake: 051400101301.pdf
RFQ
0514002.MXEP
0514002.MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 2A 500VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 36375 pcs
Tikiake: 0514002.MXEP.pdf
RFQ
0514002.MXP
0514002.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse