0508.315MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0508.315MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0508.315MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERM 315MA 1000VAC/VDC 3AB
Ngā Rauemi: 0508.315MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0508.315MXP
Tau Wae 0508.315MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERM 315MA 1000VAC/VDC 3AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25228 pcs Pepa Raraunga 0508.315MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 1kV
Rahi / Rahi 0.248" Dia x 1.260" L (6.30mm x 32.00mm) Raupapa 508
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa 0508315MXP
F3568
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0071
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 9.2 Ohms
Whakatauranga onamata 315mA Tae -