0506015.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0506015.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0506015.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 15A 600VDC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0506015.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0506015.MXP
Tau Wae 0506015.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 15A 600VDC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38393 pcs Pepa Raraunga 0506015.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Rahi / Rahi 0.252" Dia x 1.250" L (6.40mm x 31.75mm)
Raupapa 506 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0506015MXP
506015.MXP
506015MXP
F1687
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 61 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.008 Ohms Whakatauranga onamata 15A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA
Whakaaetanga CE, cURus
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0505Y300P900HQT
0505Y300P900HQT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.9PF 300V C0G/NP0 0505