0505020.UXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0505020.UXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 20A 500VDC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0505020.UXEP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0505020.UXEP
Tau Wae 0505020.UXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 20A 500VDC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38013 pcs Pepa Raraunga 0505020.UXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Rahi / Rahi 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Raupapa 505 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 101
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Ceramic DC Resistance 0.0056 Ohms
Whakatauranga onamata 20A Tae -