0505015.MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0505015.MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0505015.MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 15A 500VAC/VDC 3AB
Ngā Rauemi: 0505015.MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0505015.MXP
Tau Wae 0505015.MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 15A 500VAC/VDC 3AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58774 pcs Pepa Raraunga 0505015.MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 500V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) Raupapa 505
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" Ētahi Ingoa 0505015.MXP-ND
0505015.P
0505015MXP
F3256
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
Whakatauranga onamata 15A Tae -