0498200.SXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498200.SXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0498200.SXT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 1.0498200.SXT.pdf2.0498200.SXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0498200.SXT
Tau Wae 0498200.SXT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 200A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24803 pcs Pepa Raraunga 1.0498200.SXT.pdf2.0498200.SXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Raupapa MIDI® Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0498200SXT
498200.SXT
498200SXT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
DC Resistance 0.000261 Ohms Whakatauranga onamata 200A
Tae Violet Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Ngā Hua e hāngai ana
0498200.MXT-CN
0498200.MXT-CN
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE - MIDI 32VDC W/CLEAR HOUSIN
I roto i te taonga: 55053 pcs
Tikiake: 0498200.MXT-CN.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLK POST SNGL 1POS 18.0MM
I roto i te taonga: 4751 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: S8 DOUBLE TERMINAL
Tikiake: 0498689702.pdf
Whakaahuatanga: S8 SINGLE TERMINAL
Tikiake: 0498699702.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: TERM BLK POST SGL 1POS 36.5MM