0498050.MXM6
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0498050.MXM6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0498050.MXM6
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 50A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 1.0498050.MXM6.pdf2.0498050.MXM6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0498050.MXM6
Tau Wae 0498050.MXM6 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 50A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68006 pcs Pepa Raraunga 1.0498050.MXM6.pdf2.0498050.MXM6.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 1.614" L x 0.472" W x 0.315" H (41.00mm x 12.00mm x 8.00mm)
Raupapa 498 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 498050.MXM6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 13000 Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 1.025 Ohms Whakatauranga onamata 50A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA
Whakaaetanga UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0498050.M
0498050.M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 50A 32VDC AUTO LINK