0495020.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0495020.T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 20A 32VDC 10 PC
Ngā Rauemi: 0495020.T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0495020.T
Tau Wae 0495020.T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 20A 32VDC 10 PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4826 pcs Pepa Raraunga 0495020.T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.555" L x 0.472" W x 1.063" H (14.10mm x 12.00mm x 27.00mm)
Raupapa JCASE™ 495 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0495020T
495020.T
495020T
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1750 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive DC Resistance 0.00429 Ohms
Whakatauranga onamata 20A Tae Blue
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1kA Whakaaetanga UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0495020.TXA
0495020.TXA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 20A 32VAC 10 PC
I roto i te taonga: 39709 pcs
Tikiake: 0495020.TXA.pdf
RFQ
0495020.ZXA
0495020.ZXA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 20A 32VAC 2200 PC
I roto i te taonga: 81587 pcs
Tikiake: 0495020.ZXA.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: S8 WIRE SEAL L
Tikiake: 0494549003.pdf
0495020.UXA
0495020.UXA
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 20A 32VAC 500 PC
Tikiake: 0495020.UXA.pdf
Whakaahuatanga: DUMMY SEAL
Tikiake: 0494549004.pdf
0495020.Z
0495020.Z
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 20A 32VDC AUTO LINK
Tikiake: 0495020.Z.pdf
Whakaahuatanga: CONN FFC BOTTOM 10POS 1.00MM R/A
Whakaahuatanga: 1.0MM FFC B/F CONN. HSG ASSY 16P
Tikiake:
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 25A 32VDC 10 PC
Tikiake: 0495025.T.pdf
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: POWER CORDAGE 3COND 16AWG 9'
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: BLOCK SUPPORT TS 32/35 KRG BN
0495020.U
0495020.U
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 20A 32VDC 500 PK
Tikiake: 0495020.U.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel