0487016.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0487016.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0487016.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 16A 420VDC AXL
Ngā Rauemi: 0487016.MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0487016.MXEP
Tau Wae 0487016.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 16A 420VDC AXL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56405 pcs Pepa Raraunga 0487016.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 420V Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Raupapa 487 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 0487016.MXEP-ND
F6662
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 260 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0064 Ohms Whakatauranga onamata 16A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 200A