04831.25DR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04831.25DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TFF CHIP WIA 75V 1206 FA 1.25A
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04831.25DR
Tau Wae 04831.25DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TFF CHIP WIA 75V 1206 FA 1.25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 141619 pcs Pepa Raraunga
Raupapa *
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: HDMI RECEPTACLE CONN. VERTICAL
I roto i te taonga: 4017 pcs
Tikiake: 0483078022.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: SATA RCPT REV R/A W/SCREW&CLIP
I roto i te taonga: 5525 pcs
Tikiake: 0483251102.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: HDMI REC CONN VERT W BRACKET
Whakaahuatanga: ASSY DRAWING VERT HDMI
04833.15DR
04833.15DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TFF CHIP WIA 65V 1206 FA 3.15A
Tikiake:
Whakaahuatanga: SATA RCPT REV R/A W/SCREW GOLD
Whakaahuatanga: SATA RCPT STD DIP W/NUT GOLD
Whakaahuatanga: HDMI REC. CONN. VERTICAL TYPE
Whakaahuatanga: HDMI VT RCPT WMETAL BRKT 1GFLF 2
Whakaahuatanga: SATA RCPT REV SMT W/CLIP GOLD
Whakaahuatanga: CONN RCPT 19POS HDMI VERT SMD
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel