048302.5DR
Hua Hua
Tau Wae: 048302.5DR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TFF CHIP WIA 65V 1206 FA 2.5A
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 048302.5DR
Tau Wae 048302.5DR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TFF CHIP WIA 65V 1206 FA 2.5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 116470 pcs Pepa Raraunga
Raupapa *
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0483012.DR
0483012.DR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TFF CHIP WIA 32V 1206 FA 12A
I roto i te taonga: 118053 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: HDMI VT RCPT WMETAL BRKT 1GFLF 2
I roto i te taonga: 80328 pcs
Tikiake: 0483075022.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: HDMI REC VERT W/METAL BRACKET
Tikiake:
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TFF CHIP WIA 65V 1206 FA 6.3A
Whakaahuatanga: TFF CHIP WIA 32V 1206 FA 8A