048107.5HXLP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
048107.5HXLP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 048107.5HXLP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE INDICATING 7.5A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 048107.5HXLP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 048107.5HXLP
Tau Wae 048107.5HXLP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE INDICATING 7.5A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38434 pcs Pepa Raraunga 048107.5HXLP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Raupapa 481
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Alarm Indicator Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 42.8 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Indicating Fuse
Ngā āhuatanga Indicating DC Resistance 0.011 Ohms
Whakatauranga onamata 7.5A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300A Whakaaetanga CSA, UR