048103.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
048103.5H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 048103.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE INDICATING 3.5A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 048103.5H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 048103.5H
Tau Wae 048103.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE INDICATING 3.5A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71019 pcs Pepa Raraunga 048103.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Raupapa 481
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Alarm Indicator Ētahi Ingoa 048103.5
0481035H
F721
H48103.5
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 10.5
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Indicating Fuse Ngā āhuatanga Indicating
DC Resistance 0.0415 Ohms Whakatauranga onamata 3.5A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300A
Whakaaetanga CSA, UR Nga tono Telecom
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
048103.5HXP
048103.5HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE INDICATING 3.5A 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 54938 pcs
Tikiake: 048103.5HXP.pdf
RFQ
0481020.HXLP
0481020.HXLP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE INDICATING 20A 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 30936 pcs
Tikiake: 0481020.HXLP.pdf
RFQ
048103.5HXL
048103.5HXL
Tikiake: 048103.5HXL.pdf
048103.5V
048103.5V
Tikiake: 048103.5V.pdf