048102.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 048102.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE INDICATING 2.5A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 048102.5H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 048102.5H
Tau Wae 048102.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE INDICATING 2.5A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54041 pcs Pepa Raraunga 048102.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Raupapa 481
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Alarm Indicator Ētahi Ingoa 048102.5
H48102.5
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 9.46
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Indicating Fuse Ngā āhuatanga Indicating
DC Resistance 0.09 Ohms Whakatauranga onamata 2.5A
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300A