0481.200H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0481.200H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE INDICATING 200MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0481.200H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0481.200H
Tau Wae 0481.200H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE INDICATING 200MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 40935 pcs Pepa Raraunga 0481.200H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.665" L x 0.228" W x 0.772" H (16.90mm x 5.80mm x 19.60mm) Raupapa 481
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Alarm Indicator Ētahi Ingoa 0481.200
H481.200
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.014
Momo Momo Indicating Fuse Ngā āhuatanga Indicating
DC Resistance 5.7 Ohms Whakatauranga onamata 200mA
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300A
Whakaaetanga CSA, UR Nga tono Telecom
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0481.250HXM
0481.250HXM
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE INDICATING 250MA 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 47337 pcs
Tikiake: 0481.250HXM.pdf
RFQ
0481.200V
0481.200V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE INDICATING 200MA 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 7996 pcs
Tikiake: 0481.200V.pdf
RFQ
0481.180V
0481.180V