0478002.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0478002.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2A 600VAC 2AG
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0478002.MXEP
Tau Wae 0478002.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2A 600VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160610 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V Rahi / Rahi -
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging - Paa / Case -
Tae Mahi - Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
Whakatauranga onamata 2A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 97319 pcs
Tikiake: 0478-0-18-15-30-14-04-0.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
I roto i te taonga: 89404 pcs
Tikiake: 0479-0-15-01-34-01-10-0.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 PRESSFIT
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: TRIPLE TAP ADAPTER - CARD PACK
Tikiake:
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN TERM BLOCK F 2.5MM PA BG
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THROUGH BEIGE
047801.5MXEP
047801.5MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.5A 600VAC 2AG
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN TERM BLCK PCB 10.16MM 3POS
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel