047606.3MRSN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047606.3MRSN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 047606.3MRSN
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD
Ngā Rauemi: 047606.3MRSN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 047606.3MRSN
Tau Wae 047606.3MRSN Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 6.3A 125VAC/VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89521 pcs Pepa Raraunga 047606.3MRSN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Raupapa NANO²®476
Wā Whakautu Fast Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa F6655CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 7.5
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0126 Ohms
Whakatauranga onamata 6.3A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 300A DC Whakaaetanga cURus