047601.6MRSN
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047601.6MRSN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 047601.6MRSN
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 250VAC/125VDC 2SMD
Ngā Rauemi: 047601.6MRSN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 047601.6MRSN
Tau Wae 047601.6MRSN Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 250VAC/125VDC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108945 pcs Pepa Raraunga 047601.6MRSN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Raupapa NANO²®476
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Square End Block Ētahi Ingoa 047601.6MRSN-ND
F6643TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.62
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0825 Ohms
Whakatauranga onamata 1.6A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A AC, 300A DC Whakaaetanga cURus