| Tau Wae | 047303.5YRT1 | Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 5127 pcs | Pepa Raraunga | 047303.5YRT1.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125V | Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Rahi / Rahi | 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) | Raupapa | PICO® II 473 |
| Wā Whakautu | Slow | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te whakarewa I²t | 26.8 |
| DC Resistance | 0.024 Ohms | Whakatauranga onamata | 3.5A |
| Tae | - | Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A |