047301.5YRT3
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047301.5YRT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 047301.5YRT3
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 047301.5YRT3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 047301.5YRT3
Tau Wae 047301.5YRT3 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5219 pcs Pepa Raraunga 047301.5YRT3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 473
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 047301.5T3
047301.5YRT3-
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 3.94
DC Resistance 0.116 Ohms Whakatauranga onamata 1.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A