0472.500MAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0472.500MAT1L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0472.500MAT1L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0472.500MAT1L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0472.500MAT1L
Tau Wae 0472.500MAT1L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97590 pcs Pepa Raraunga 0472.500MAT1L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 472
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.1927 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.174 Ohms Whakatauranga onamata 500mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A