047103.5NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047103.5NRT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 047103.5NRT1
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 047103.5NRT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 047103.5NRT1
Tau Wae 047103.5NRT1 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4475 pcs Pepa Raraunga 047103.5NRT1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 471
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 047103.5NRT1-
047103.5NT1
47103.5NRT1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 3.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga PSE, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: 2.0MM PITCH 4CKT BATTERY CONN
I roto i te taonga: 4039 pcs
Tikiake:
RFQ
047103.5NRT1L
047103.5NRT1L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 3.5A 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 136720 pcs
Tikiake: 047103.5NRT1L.pdf
RFQ
047103.5MRT1
047103.5MRT1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 047103.5MRT1.pdf
Whakaahuatanga: SATA TERM POWER CABLE RCPT CRIMP
Tikiake: 0471281000.pdf
Whakaahuatanga: CONN 2 POS SPRING CONTACT