047101.5NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
047101.5NRT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 047101.5NRT1
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 047101.5NRT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 047101.5NRT1
Tau Wae 047101.5NRT1 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5453 pcs Pepa Raraunga 047101.5NRT1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 471
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 047101.5NRT1-
047101.5NT1
47101.5NRT1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 1.61
DC Resistance 0.054 Ohms Whakatauranga onamata 1.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A