0471.500MAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0471.500MAT1L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0471.500MAT1L
Tau Wae 0471.500MAT1L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130015 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 471
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 471.500MAT1L
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.159
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.189 Ohms
Whakatauranga onamata 500mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0471.500NRT1L
0471.500NRT1L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 153911 pcs
Tikiake: 0471.500NRT1L.pdf
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: PMI BASE 1INCAND S6 CNDLBR SCRW
I roto i te taonga: 5781 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Dialight
Tikiake:
0471.500MRT1
0471.500MRT1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 0471.500MRT1.pdf
Whakaahuatanga: PMI ASSY 1INCAND S6 CNDLBR SCRW
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: JUMPER FOR SAK 16 4POS