046903.5WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
046903.5WR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 046903.5WR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 3.5A 32VDC 1206
Ngā Rauemi: 046903.5WR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 046903.5WR
Tau Wae 046903.5WR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 3.5A 32VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194500 pcs Pepa Raraunga 046903.5WR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.129" L x 0.064" W x 0.035" H (3.27mm x 1.63mm x 0.90mm)
Raupapa 469 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 3.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0469006.WR
0469006.WR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 6A 24VDC 1206
I roto i te taonga: 177549 pcs
Tikiake: 0469006.WR.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: MINIFIT SR ASS'Y 2 CKT SELECT GO
I roto i te taonga: 17608 pcs
Tikiake: 0469842231.pdf
RFQ
04695N
04695N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,4",HALF RD,BASTARD,102MM,NI
Tikiake:
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 1.25A 63VDC 1206
Tikiake: 04691.25WR.pdf
Whakaahuatanga: MINI-FIT JR LCP RA HDR NOPEG
Tikiake: 0469911008.pdf
Whakaahuatanga: MINIFIT JR LCP RA HDR NOPEG 6CKT
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 7A 24VDC 1206
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 8A 24VDC 1206